Vragen? +32 (0)13 555 387
Computerwinkel

NAS systemen

1 tot 30 van 76 resultaten.
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Netgear ProSafe GSM7224P

Managed, PoE, Gigabit Ethernet, 24x RJ-45, 4x Combo SFP, L2+, USB, RS-232, 128MB RAM, 32MB Flash, 8K MAC, QoS, DHCP, VLAN, 533W, 4.368kg, Grey

€  927,59 incl. BTW


Info

Netgear ReadyDATA 5200

NETGEAR READYDATA 5200 BASE UNIT

€  6.928,80 incl. BTW


Info

Netgear 1x2TB SATA HDD

1x2TB, 7200 RPM, SATA Drive Pack

€  499,88 incl. BTW


Info

Fujitsu CELVIN NAS Q802

CELVIN NAS Server Q802, No HDD, Intel Atom D2700 (2C/4T, 2.13GHz, 1MB, 2.5GT/s), 1GB DDRIII RAM, 512MB Flash, USB3.0, eSATA, Gigabit Ethernet

€  735,83 incl. BTW


Info

Netgear 1x3TB SATA HDD

1x3TB, 7200 RPM, SATA Drive Pack

€  619,99 incl. BTW


Info

Fujitsu CELVIN NAS Q902

CELVIN NAS Server Q902, 18TB (6x 3TB) NAS HDD, Intel Atom D270x (2.1GHz), 2GB (2x 1GB) DDRIII RAM, 512MB Flash, USB3.0, eSATA, Gigabit Ethernet

€  2.313,21 incl. BTW


Info

Fujitsu CELVIN NAS Q902

CELVIN NAS Server Q902, 18TB (6x 3TB) NAS HDD, Intel Atom D270x (2.1GHz), 2GB (2x 1GB) DDRIII RAM, 512MB Flash, USB3.0, eSATA, Gigabit Ethernet

€  2.215,74 incl. BTW


Info

Fujitsu CELVIN NAS Q902

CELVIN NAS Server Q902, 12TB (6x 2TB) NAS HDD, Intel Atom D270x (2.1GHz), 2GB (2x 1GB) DDRIII RAM, 512MB Flash, USB3.0, eSATA, Gigabit Ethernet

€  1.797,03 incl. BTW


Info

Fujitsu CELVIN NAS Q902

CELVIN NAS Server Q902, 12TB (4x 3TB) NAS HDD, Intel Atom D270x (2.1GHz), 2GB (2x 1GB) DDRIII RAM, 512MB Flash, USB3.0, eSATA, Gigabit Ethernet

€  1.507,36 incl. BTW


Info

Netgear ReadyNAS ReplicateSoftware

ReadyNAS Replicate Software License for Rackmount Business ReadyNAS Systems

€  412,79 incl. BTW


Info

HP Single-Mode LC/LC

HP 5m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable

€  85,63 incl. BTW


Info

HP 2m LC-LC

€  78,29 incl. BTW


Info

HP StorageWorks D2D2504i

HP StoreOnce D2D2504i Backup System

€  7.973,37 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1540

HP StoreEasy 1540 4TB SATA Storage

€  3.839,39 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1440 16TB

HP StoreEasy 1440 16TB SATA Storage

€  6.635,49 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1640 32TB SAS Storage

HP StoreEasy 1640 32TB SAS Storage

€  14.715,04 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1840

HP StoreEasy 1840 13.2TB SAS Storage

€  17.946,51 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1840 9.9TB SAS Storage

HP StoreEasy 1840 9.9TB SAS Storage

€  15.828,72 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1540 12TB SATA Storage

HP StoreEasy 1540 12TB SATA Storage

€  5.318,83 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1540 8TB

HP StoreEasy 1540 8TB SATA Storage

€  4.608,50 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1640 8TB SAS Storage

HP StoreEasy 1640 8TB SAS Storage

€  9.189,30 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1540 16TB

HP StoreEasy 1540 16TB SATA Storage

€  5.939,62 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1640 24TB SAS Storage

HP StoreEasy 1640 24TB SAS Storage

€  12.974,56 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1640 16TB SAS Storage

HP StoreEasy 1640 16TB SAS Storage

€  11.215,83 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1440 4TB SATA Storage

HP StoreEasy 1440 4TB SATA Storage

€  4.577,99 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1440 12TB SATA Storage

HP StoreEasy 1440 12TB SATA Storage

€  6.049,12 incl. BTW


Info

HP StoreEasy 1440 8TB SATA Storage

HP StoreEasy 1440 8TB SATA Storage

€  5.304,76 incl. BTW


Info

Fujitsu CELVIN NAS Q703 2TB

Q703 2TB (2 x 1TB), 2 x 3.5"/2.5'' Hot-swapp SATA II, Marvell 2.0GHz, 1GB DDR3, Gigabit LAN, 1.74 kg

€  506,26 incl. BTW


Info

Freecom Network Drive XS 500GB

Network Drive XS 500GB, USB 2.0, 3.5” SATA, 860g

€  93,09 incl. BTW


Info

D-Link DNS-325-2TB opslagbehuizing

D-LINK Sharecenter Shadow, 2-Bay Network Storage Enclosure SATA II

€  358,73 incl. BTW


Info
  • 1 (current)
  • 2
  • 3
1 tot 30 van 76 resultaten.

Momenteel is uw winkelmandje leeg. Je kan producten toevoegen door op de knop Bestellen te klikken.

Sorteren
Prijs
  • € 100
    € 14000
Merk